In de zomermaanden zullen we weer ons best doen om een nieuwe Wegwijzer voor het komende seizoen 2020/2021 samen te stellen. In de Wegwijzer staat veel informatie over alles waar we als Bethlehemkerk voor staan en wat we doen. Ook de gegevens van de taakgroepen en contactpersonen kunt u hierin vinden.

Hierbij het verzoek aan de vrijwilligers van onze gemeente: bent u verhuisd of heeft u een ander telefoonnummer en/of emailadres , wilt u dit dan – graag vóór 30 juni a.s. doorgeven? Ook wanneer u een taak heeft, maar niet meer wil dat uw gegevens of een deel ervan, in de lijst worden opgenomen, kunt u dit melden.

Een beperkt aantal exemplaren wordt gedrukt voor predikanten, sectiehoofden en sectiemedewerkers. Wilt u graag een papieren exemplaar dan horen we dat graag.

De inhoud van de Wegwijzer is ook digitaal te raadplegen, klik hier om de wegwijzer te downloaden.

De nieuwe Wegwijzers zijn vanaf begin september a.s. beschikbaar.

Dank voor uw medewerking,

Herma Bosma
Piet Meindertsma
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.