Helaas heeft de bazaar commissie gisteravond n.a.v. de persconferentie van de regering van eerder deze week moeten besluiten om de geplande Late Summer Fair van zaterdag 5 september te annuleren.

Als commissie betreuren we dat besluit zeer, wij dachten dat alleen het weer nog roet in het eten zou kunnen gooien. Helaas is dat anders. Wij hadden/hebben er heel veel zin in om het event te organiseren en denken dat het voorziet in de vraag/behoefte vanuit onze gemeente. Wij denken dat het helaas niet langer verantwoord is te organiseren, gelet op de recente ontwikkelingen zoals in de persconferentie aangehaald.

Zodra het wel weer kan willen we het komend voorjaar een nieuwe poging doen: Spring fair bazaar 2021. 

NB Voor iedereen die artikelen verzameld heeft voor de bazaar en deze niet langer thuis kan bewaren, hebben we opslagruimte buiten de kerk beschikbaar. Daarvoor kan contact opgenomen worden met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Late summer fair 2020,

Anita den Uil
Annette van Vliet

Edwin Zwart
Ineke Woldman
Piet Meindertsma
Rob Kooijmans