Vlak voor Palmpasen kregen we een hele grote tas vol met spannende knutseldingen vanuit de kinderdienst van onze kerk! Samen met papa en mama zijn we aan de slag gegaan en we hebben alle drie een kruis gemaakt en versierd met allemaal dingen eraan. Met het kruis hebben we eerst een rondje gelopen. Daarna hebben we elke dag van de week er iets afgehaald:

Maandag: het broodhaantje. Daarbij dronken we druivensap en we hoorden over het Laatste Avondmaal.

Dinsdag: 12 chipjes. Dat stond voor de 12 vrienden van Jezus.

Woensdag: 30 rozijntjes, want Judas had Jezus voor 30 zilverstukken verraden.

Donderdag: een chocolade haantje, want de haan kraaide drie keer toen Petrus Jezus verraadde.

Vrijdag en zaterdag was het kruis leeg, want toen was Jezus overleden aan het kruis.

Op Pasen hebben we naar ds. Jetty gekeken en eieren gezocht, die lagen in ons huis en in de tuin. Ook hebben we het laatste luikje van het kruis opengemaakt en vonden we de afbeelding van Maria die ziet dat Jezus is opgestaan. Daarna hebben we heel veel Paaseieren gegeten.

Bedankt voor alle mooie knutseldingen en allemaal een vrolijk Pasen!

Mette, Tirza en Tomas