Beste gemeenteleden,

zo tussen Kerst en het nieuwe jaar in laat ik weer wat van me horen. Gek om juist deze tijd van het jaar op afstand van elkaar te zijn. Om de diensten thuis mee te vieren, zonder er een aandeel in te hebben, zonder u even te kunnen groeten. Tegelijkertijd: wat is het goed dat er – ondanks alles – twee mooie kerstdiensten konden worden uitgezonden die we apart van elkaar, maar wel in verbondenheid met elkaar hebben kunnen vieren.

We hebben als gezin genoten van de muziek, de zang, de preken, en het mooie kerstverhaal (ademloos hebben de kinderen geluisterd…het is niet vaak zo stil in ons huis).

Mette, Tirza en Tomas en alle andere kinderen uit onze gemeente hebben een ontzettend leuk pakketje gekregen van de kinderdienstleiding waarmee ze op kerstochtend zelf aan de slag konden gaan. Veel dank daarvoor!

We hebben als gezin veel mooie en hartelijke kerstkaarten en berichten gehad, hartelijk dank daarvoor. Daarbij zijn we verrast door de vele activiteiten, diensten, en leuke initiatieven die ondanks corona vanuit de Bethlehemkerk zijn uitgevoerd.

Mijn herstel gaat voorspoedig. Sinds een aantal weken werk ik nu 6 uur per week. In die 6 uur ben ik vooral bezig met het opbouwen van een werkconditie. Ik heb goede moed voor het nieuwe jaar, wat mijn herstel betreft. Maar, op dit moment zijn we net als u, in lockdown en met de kinderen thuis. Dat maakt dat wij deze weken weer wat rustiger aan moeten doen. 

Vorig jaar kregen we in coronatijd via de kinderdienstleiding een cd van Trinity. Daar staat een mooi lied op wat we vaak zingen: ‘ik wens jou’. We willen het graag delen met iedereen die dit berichtje leest, met onze beste wensen voor het nieuwe jaar.

Ds. Aster Abrahamsen

Ook namens Tijmen, Mette, Tirza en Tomas

 

https://www.youtube.com/watch?v=G9Ns5fC8CuM

Ik wens jou - Trinity

Ik wens jou een dak boven je hoofd
Dat je huis een thuis mag zijn, je tafel vol met brood
Dat je rustig slapen kunt, de hele nacht
Dat de liefde van je leven op je wacht

Ik wens jou genoeg om door te gaan
Dat je rijkdom vindt, door ook van weinig te bestaan
Ik wens jou volle dagen toe en vrije tijd
Met kind'ren om je heen tot aan het eind

Een muur voor de wind
Een vuur voor de kou
Een jas voor de regen
En een vriend dichtbij jou
Een muur voor de wind
Een vuur voor de kou
Een jas voor de regen
En een vriend dichtbij jou

Ik wens jou vrede toe om wie je bent
Dat je lacht en huilt met al de mensen die je kent
Dat de liefde aan je hart vervulling geeft
In elk van de seizoenen dat je leeft

Een muur voor de wind
Een vuur voor de kou
Een jas voor de regen
En een vriend dichtbij jou
Een muur voor de wind
Een vuur voor kou
Een jas voor de regen
En een vriend dichtbij jou

Ik bescherm je voor de wind en vind voor jou een schuilplaats
In de nacht maak ik een vuur, want dan word jij niet bang
In het donker loop ik naast je als een trouwe engel
Ik ben hier, wij gaan samen, heel je leven lang