De redactie zoekt een aantal nieuwe vaste lopers én mensen die af en toe willen helpen bij de bezorging.

Kerkbrink verschijnt twaalf keer per jaar en brengt verhalen uit de Protestantse gemeente bij alle leden. Bezorgers krijgen een kleine vergoeding voor het werk. Help jij mee? We hebben vacatures in de wijken rondom het centrum, omgeving Bodemanstraat, Hugo de Grootstraat en Karel Doormanlaan. Tot slot zoeken we een loper voor Loosdrecht.

Soms is een bezorger verhinderd, bijvoorbeeld door ziekte of vakantie. Wil jij af en toe helpen met de bezorging? Ook dan ben je van harte welkom om ons team te versterken.

Aanmelden of meer informatie?

Neem contact op met eindredacteur Annechien Cevaal, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-42777803.