Nu we zondag niet fysiek in de kerk bij elkaar komen, kan de diaconie niet collecteren voor de doelen van deze zondag. Om ook nu de goede doelen te blijven steunen met uw gift, kunt u overwegen om uw bijdrage over te maken.

Hieronder vindt u meer informatie over de collectes en de rekeningnummers waar u uw bijdrage naar over kunt maken. Er zijn deze week drie collectedoelen:

De 1e collecte is voor de Diaconie. 
De opbrengsten van deze collecte zijn voor mensen in de knel die financiĆ«le ondersteuning nodig hebben, in binnen- en buitenland, ver weg en zeker ook dichterbij. Zo nodig stemt de Diaconie af met andere instellingen, hulpverleningsinstanties en met de overheid. U helpt onze Diaconie met een gift in deze collecte. Maak uw bijdrage over naar: NL79RABO 0373711794 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Hilversum o.v.v. Diaconie PGH

De 2e collecte is bestemd voor de Protestantse Gemeente Hilversum (PGH).
PGH houdt onze wijkgemeentes in stand. U steunt onze Kerk met een gift aan deze collecte. Maak uw bijdrage over naar: NL42RABO 0373722451 t.n.v. Protestantse Gemeente te Hilversum o.v.v. PGH

De 3e collecte is bestemd voor Pastorale arbeid. 
Waardoor we de afgelopen maanden toch prachtige en hartverwarmende diensten hebben mogen meebeleven via Internet. U draagt bij aan Pastorale arbeid met een gift in deze collecte. Maak uw bijdrage over naar: NL42RABO 0373722451 t.n.v. Protestantse Gemeente te Hilversum o.v.v. Past. Arbeid

Hartelijk Dank!

Meer informatie over boventaande collectes bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.