Hieronder staat informatie over de collecten van a.s. zondag. Daarbij de rekeningnummers om een bijdrage naar over te maken. Zit u zondag in de kerk, dan kunt u bijdragen deponeren in de collecteschalen; bij het uitgaan van de kerk.

Collecten zondag 25 oktober 2020

Er zijn deze zondag drie collecten.

Eerste collecte
Deze collecte is voor de Diaconie. De Diaconie steunt diaconale projecten in Nederland en daarbuiten. Ook stemt de Diaconie in diaconale aangelegenheden af met andere instellingen, hulpverleningsinstanties en met de overheid. U steunt onze Diaconie met een gift in de eerste collecte. Maak uw bijdrage over naar: IBAN: NL79RABO 0373711794 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Hilversum o.v.v. Diaconie PGH

Tot nu toe zijn de collecteopbrengsten dit jaar voor de Diaconie ca. 35% lager dan begroot: de weerslag van noodgedwongen terugdringen van het zondagse kerkbezoek...

Wij bevelen de extra collecte voor de Diaconie daarom van harte bij u aan!

Tweede collecte
Deze collecte is bestemd voor de Kerk: de Protestantse Gemeente Hilversum. De organisatie die het mogelijk maakt om onze wijkgemeentes in stand te houden. U steunt onze Kerk met een gift in de tweede collecte. Maak uw bijdrage over naar: NL42RABO 0373722451 t.n.v. Protestantse Gemeente te Hilversum o.v.v. PGH

Derde collecte
Deze collecte is bestemd voor de Wijkkas: Activiteiten, die specifiek voor en door de wijkkerk zijn, worden betaald uit de wijkkas. Denk voor de Bethlehemkerk hierbij aan de kosten van catechese, bijzondere zondagen, Rond de Bethlehemkerk, Levende Adventskalender, Drie Koningenlunch enzovoort. U steunt de Wijkkas met een gift in de derde collecte. Maak uw bijdrage over naar: IBAN: NL45 RABO 0373722494 t.n.v. Protestantse Gemeente te Hilversum o.v.v. Bethlehemkerk Wijkkas

Alle gevers thuis en in de kerk: Hartelijk dank!

 

Meer informatie over boventaande collectes bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.