1e collecte: Boeren op Java
Op het Indonesische eiland Java wonen veel boerengezinnen die nauwelijks kunnen rondkomen. De Javaanse Kerk helpt boeren en boerinnen om coöperaties op te zetten, waardoor ze minder afhankelijk zijn van tussenhandelaren en een hogere prijs voor hun producten krijgen

De kerk leert boeren ook hoe je duurzame landbouw bedrijft en hoe je met lokale gewassen gevarieerd kunt koken. Dankzij de irrigatiesystemen die zijn aangelegd, hebben de boeren de komende jaren grotere opbrengst tijdens de oogst.

Helpt u mee? Geef boerengezinnen via Kerk in Actie een beter inkomen!

Maak uw bijdrage over naar: NL79 RABO 0373 7117 94 t.n.v. Protestantse Gemeente Hilversum PWG Bethlehemkerk, o.v.v. Boeren op Java.

2e collecte: Kerk (PGH)
Deze collecte is bestemd voor de Protestantse Gemeente Hilversum – de organisatie die de protestantse kerken in Hilversum in stand houdt.

Maak uw bijdrage over naar: NL45 RABO 0373 7225 91 t.n.v. Prot. Gemeente Hilversum inz. betalingen, o.v.v. PGH

3e collecte: Wijkkas Bethlehemkerk
Activiteiten die specifiek voor en door de wijkkerk zijn, betalen wij uit de wijkkas. Denk voor de Bethlehemkerk hierbij aan de kosten van catechese, bijzondere zondagen, Rond de Bethlehemkerk, Levende Adventskalender. – Dit jaar in het bijzonder: uitbreiding en verbetering van de videofaciliteiten om onze kerkdiensten zo gestroomlijnd & mooi mogelijk bij u thuis op het scherm te brengen. U steunt de wijkkas met een gift in de derde collecte

Maak uw bijdrage over naar:  NL45RABO 0373 7224 94t.n.v. Prot. Gemeente Hilversum inz. PWG Bethlehemkerk wijkkas,o.v.v. Wijkkas Bethlehemkerk

 

Makkelijk: Giften via één iDeal-boeking overmaken? Scan dan de QR-code hierboven: De betaling komt deze week ten gunste van bovenstaande collecten

Alle gevers thuis en in de kerk: Hartelijk dank!
Meer informatie over boventaande collectes bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.