De Protestantse kerk in Nederland is via Kerk in Actie een noodhulpactie gestart voor Israël en Gaza.

Kerk in Actie laat weten: ‘In Israël bieden we praktische en psychosociale hulp aan groepen die op dit moment extra kwetsbaar zijn, waaronder vluchtelingen en arbeidsmigranten uit Azië en Afrika. In Gaza is dringend behoefte aan voedsel, water, medische benodigdheden en psychosociale hulp. Via ons internationale netwerk en in samenwerking met plaatselijke kerken van Palestijnse christenen bieden we waar mogelijk hulp aan slachtoffers van het huidige geweld, ongeacht hun geloof of afkomst.’

Help mee

‘De oorlog tussen Hamas en Israël roept in Nederland, en ook binnen onze kerk, veel emoties op. Als kerk weten we ons verbonden met alle slachtoffers van dit geweld, zowel aan Israëlische als aan Palestijnse kant, en willen we hulp bieden daar waar dat het hardst nodig is. Daarom doen we een klemmend beroep op je: help mee, en geef wat je kunt missen.’ Je kunt je gift voor het noodhulpprogramma van Kerk in Actie overmaken op rekeningnummer NL89 ABNA 0457 457 457 o.v.v. Noodhulp, of klik hier om rechtstreeks te doneren.