Op kerstavond, 24 december, vieren de drie wijkgemeenten Bethlehemkerk, De Morgenster en Regenboogkerk gezamenlijk de kerstavonddienst. Om 20u00 in De Morgenster. De overige twee kerken zijn dan gesloten. De drie wijkgemeenten gaan op 1 januari a.s. op in één geloofsgemeenschap.

Samen zingen na een bewogen jaar vol gepraat
Speciaal voor deze kerstavonddienst wordt een koor geformeerd. Ies Nijman, organist van de Regenboogkerk, roept zangers op zich aan te melden: ‘Hoe fijn zou het zijn om in dit bewogen jaar vol gepraat over samengaan, de geboorte van Christus met een gezamenlijk koor in een gezamenlijke dienst te bezingen.’

Zangers aanmelden
Hij vervolgt: ‘Wij willen graag drie maal een repetitie houden. In elke kerk één keer. Het koor wordt gedirigeerd door Ies Nijman. Klaas de Haan bespeelt het orgel bespelen. U kunt zich opgeven door even een mailtje te sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We weten dat veel mensen graag willen zingen, zeker met kerst, daarom hebben we goede hoop dat we een mooi koor op de been kunnen krijgen.’

Kerstavond: Bethlehemkerk Kerst Sing-In

Op Kerstavond is er vanaf 21:30 weer onze jaarlijkse Kerst Sing-In in de Bethlehemkerk.

Vanaf 21:15 staan de deuren open en is er samen inzingen. De deuren van de Bethlehemkerk staan wijd open voor de mensen in onze wijk. De samenzang zal bestaan uit de meestberoemde kerstliederen met een korte liturgie. Deze Kerstsingin is voor iedereen rondom de Bethlehemkerk bedoeld, natuurlijk zal naast gezellige samenzang ook het kerst-evangelie voorgelezen worden.

Er is glühwein en warme chocolademelk na afloop buiten op het kerkplein bij de brandende vuurkorven.